HAKKIMIZDA

AnasayfaHakkımızda


NİÇİN? PRESTİJ OSGB

Alanında uzman ekibimizle İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmeti sunuyoruz.

Kemal Önder PRESCİLER

Sorumlu Müdür

A sınıf İş Güvenliği Uzmanı ( Jeoloji Mühendisi )

Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şube

İSİG Komisyon Üyesi

1986 YILI İÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM

1986 – 2014 YILLARI ARASINDA JEOLOJİ ,HİDROJEOLOJİ (YERALTI SULARI),ETÜT ARAŞTIRMA,SU SONDAJI,JEOTERMAL SONDAJLAR İLE YURTİÇİ VE YURT DIŞI PROJELERDE AKTİF OLARAK ŞANTİYE MÜHENDİSİ, TEKNİK MÜDÜR, PROJE MÜDÜRÜ VE GENEL KOORD.OLARAK HİZMETLERDE BULUNDUM.

2014 YILINDAN BERİ A SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI OLARAK İNŞAAT , OTOYOL, ALTYAPI, DEMİR ÇELİK SANAYİ,SONDAJ VE DİĞER TEHLİKE GURUBUNDAKİ SEKTÖRLERDE HİZMET VERMEKTEYİM.

AYRICA, JEOLOJİK, HİDROJEOLOJİK VE JEOFİZİK YÖNTEMLERLE YERALTI SUYU ETÜT VE ARAŞTIRMALARINA DA FİİLEN DEVAM ETMEKTEYİM.

SERTİFİKALAR; EĞİTİCİLERİN EĞİTMENİ

Murat GELMEZ

Operasyon Müdürü

A sınıf İş Güvenliği Uzmanı (Jeofizik Mühendisi)

1999 ÇANAKKALE 18 MART ÜNİV.MYO ELEKTRİK ELEKTRONİK MEZUNUYUM

2005 YILI PAMUKKALE ÜNİV. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOFİZİKİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM

2006 – 2012 YILLARI ARASINDA JEOLOJİ, JEOFİZİK ,HİDROJEOLOJİ (YERALTI SULARI),ETÜT ARAŞTIRMA, SU SONDAJI,JEOTERMAL SONDAJLAR İLE YURTİÇİ VE YURT DIŞI PROJELERDE AKTİF OLARAK ŞANTİYE MÜHENDİSLİĞİ HİZMETİNDE BULUNDUM.

2013 YILINDAN BERİ A SINIF İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI OLARAK İNŞAAT , OTOYOL, ALTYAPI, DEMİR ÇELİK SANAYİ,SONDAJ VE DİĞER TEHLİKE GRUBUNDAKİ SEKTÖRLERDE HİZMET VERMEKTEYİM.

AYRICA, JEOLOJİK, HİDROJEOLOJİK VE JEOFİZİK YÖNTEMLERLE YERALTI SUYU ETÜT VE ARAŞTIRMALARINA DA DEVAM ETMEKTEYİM.

SERTİFİKALAR; EĞİTİCİLERİN EĞİTMENİ, YANGIN EĞİTMENİ, TMGD

Dr.Ömer KOÇAK

İş Yeri Hekimi

PRESTİJ OSGB İş Yeri Hekimi

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ KOÇAK OSGB NİN KURUCUSU VE SAHİBİ

PRESTİJ OSGB

Prestij OSGB; İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri alanında yaklaşık 7 yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından kurulmuştur. Başta İstanbul ve komşu iller olmak üzere sektörünün lider şirketlerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin, sektörlerinde öncü kuruluşları ile %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle uzun yıllardır birlikte çalışmaktayız. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında deneyimli ve seçkin bir ekiple müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temel prensibimiz; kurumunuzda fark yaratıp, değer kazandıracak hizmetlerimizin mümkün olan en optimum fiyat politikası ile sizlere sunulabilmesidir.

Prestij OSGB;Bu sistem sayesinde kurumunuza sunacağımız tüm İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini elektronik tabanlı olarak izleyebilecek, denetleyebilecek ve arşivleyebileceksiniz.

Prestij OSGB; olarak hemen; Risk Analizi bilgilerinizi, Acil Durum Eylem Planlarınızı, tüm çalışanlarınızın Sağlık Raporlarını, Sağlık Taramalarını, Temel İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimlerini, Özel Mesleki Eğitimlerini, ve daha bir çok bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz. İş Güvenliği Uzmanlarımızın ve İşyeri Hekimlerimizin günlük çalışma not ve tavsiyelerini de bu platformdan takip edebileceksiniz.

MİSYONUMUZ;Çalışma hayatımızda Sağlıklı Güvenli bilinç düzeyi yüksek bir ''TOPLUM '' inşa etmek.

VİZYONUMUZ;Hizmet verdiğimiz sektörler arasında en iyi ve yenilikçi anlayışa sahip bir firma olmak.

EZMOCESOFT
MENU
TEMA