HİZMETLER

AnasayfaHizmetler


HİZMETLERİMİZ

Size Özel Hizmetlerimiz

MAKİNA PERİYODİK KONTROLÜ

MAKİNA PERİYODİK KONTROLÜ
:İş sağlığı ve güvenliği, ülkemizin sağlıkla ve güvenle büyümesi için en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Çalışanları için sağlıklı ve güvenli bir ortamı sağlamak işverenin en dikkat etmesi gereken konulardan birisidir. Bu sağlıklı ve güvenli ortamı sağlamak amacıyla iş yerinde kullanılan ekipmanların periyodik olarak muayenelerinin yapılması gerekmektedir. Bu ekipmanların başlıcaları vinçler, caraskallar, forkliftler, transpaletler, mobil vinçler, yük asansörleri, hava tankları, boya ve sıcak su ve buhar ve kızgın yağ kazanları, hidrofor ve genleşme tanklarıdır. Kısacası bu ekipmanları tanımlamak gerekirse bir yükü kaldırmaya veya bu yükü kaldırıp bir yere iletmeye yarayan kaldırma ve iletme araçları ve içerisinde en az 0,5 bar basınç bulunduran basınçlı kaplardır.

ORTAM VE MARUZİYET ÖLÇÜMÜ

ORTAM VE MARUZİYET ÖLÇÜMÜ
:6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamındaki işyerlerinde uygulanan Çalışanların Gürültü İle İlgili Risklerden Korunmalarına Dair Yönetmelik doğrultusunda işyerlerindeki gürültü ölçüm sonuçları mevzuat değerleriyle karşılaştırılarak raporlanmaktadır. Titreşim ve Titreşim Maruziyet Ölçümleri6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamındaki işyerlerinde uygulanan Çalışanların Titreşimle İlgili Risklerden Korunmalarına Dair Yönetmelik doğrultusunda İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizi Yapan Laboratuvarlar Hakkında Yönetmelik’ e göre ölçümler yapılarak titreşim maruziyet değerlendirmesine bağlı raporlama yapılmaktadır.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ
:Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği olarak işe girişlerde ve periyodik olarak yapılması zorunlu olan çalışanlarınızın sağlık tarama ve testleri hakkında Mobil Sağlık Aracımız vasıtasıyla işyeri sınırlarınız dâhilinde gerekli işlemler ele alınmaktadır. Bu analiz ve testler uzman doktor görüş ve yorumlarından sonra işletmenize veya işyeri hekiminize teslim edilmektedir. Yapılmış olan tarama ve raporlamalar dan sonra talep etmeniz durumunda çalışanlarınızın işe giriş ve yıllık periyodik sağlık muayene raporları Dönüşüm İş Sağlığı ve Güvenliği bünyesinde yer alan iş yeri hekimleri tarafından sağlık raporları verebilmekteyiz.


EZMOCESOFT
MENU
TEMA